Leden 2009

Jak ve snu vidět budoucnost

29. ledna 2009 v 16:43 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Pořiď si kořen puškvorce a na dvě hodiny ho vlož do teplého slunečnicového oleje. Nádobu dobře uzavři a umísti na sluneční světlo. Kolem nádoby rozlož listy máty peprné a posyp je solí, kterou smícháš se zeminou. Tu si musíš vzít z kraje lesa.

Po dvou hodinách silně foukni do kruhu a nádobu otevři. I do ní třikrát foukni, třikrát ukazovákem pravé ruky zamíchej olej a před spaním si olejem natři kůži na zápěstích. Nádobu s olejem odlož do tmy a chledu.

Jak ve snu vidět milovanou osobu

29. ledna 2009 v 16:42 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Na bílý papír kápni čtyři kapky červeného vosku, do každého rohu jednu, a doprostřed kapku bleděmodrého. Pod vlastní krví napiš jméno uvedené osoby, a to tak, že budeš psát přímo krvácejícím prstem. Když krev na papíru uschne, polož na kapku bleděmodrého vosku nějakou věc, jíž si ceníš. Může to být řetízek, medailonek, prstýnek atd.n Opatrně papír poskládej a umísti ho pod polštář. Celou noc se ti pak o milované osobě bude zdát.

Ráno papírek rozbal, vyndej z něj svou věc a spal ho. Udělej to tak i tehdy, jestliže se ti o milované osobě nezdálo.

Toto kouzlo můžeš dělat pouze v neděli večer (těsně před spaním), maximálně ale dvakrát za měsíc. Jinak se tvé snažení mine účinkem.


Věštění z čajových lístků

29. ledna 2009 v 16:38 | endy (autor blogu...) |  Věštění
PŘÍPRAVA ČAJE NA VĚŠTĚNÍ :
Sypaný čaj (nepoužít sítko), který obsahuje lístky a ne čajový prach. Vodu raději uvařte v konvici než v rychlovarné konvici.

ČTENÍ: Osoba, které budete věštit musí čaj doopravdy vypít. Nechejte trochu čaje na dně spolu s lístky a pořádně zatočte šálkem ve směru hodinových ručiček, tak aby čaj dosáhl skoro až na okraj. Potom otočte šálkem dnem vzhůru na talířek a počkejte až čaj odteče. Pak otočte šálkovým ouškem k sobě, nebo k osobě které věštíte. Ouško představuje "tazatele" a na všechna obrazce se dívejte jen z tohoto pohledu. Šálek by měl být čajový (malý, nízký).
VÝZNAM OBRAZCŮ:
Bota: úspěch, ochrana
Člověk: návštěva, dárky
Deštník: potřeba ukrýt se
Dům: bezpečí, stěhování
Dveře: nový začátek
Had: nebezpečí
Hora: veliké nároky
Hrad: vysoké postavení, bohatství
Hvězda: zdraví a štěstí
Jablko: úspěch
Klíč: nová šance
Kniha: Jednání, studium
Kočka: hádka
Kost přání (obrácené U ): splněné přání
Křídla: zprávy
Kříž: oběť, potíže
Kůň: malá laskavost
Loď: úspěšná cesta
Most: příležitost
Mušle: dobré zprávy
Nůž: problémy ve vztazích
Otazník: výstraha
Ovoce: bohatství
Pavouk: tajemství
Pes: dobrý přítel
Pták: dobré zprávy
Podkova: štěstí
Ruka: přátelství
Ryba: všeobecné štěstí
Slunce: úspěch, moc
Strom: dosažené cíle
Svíčka: pomoc, poznání
Šíp: špatné zprávy
Vidlička: falešný přítel
Žalud: finance
Letadlo: cesta, míří-li dolů naznačuje zklamání nabo zmařené naděje
Anděl: někdo vám pomůže, také jsou to dobré zprávy pro lásku
Sekera: těžkosti, spor
Zvon: nečekaná zpráva
Kytice: velmi příznivý symbol, oslava, štěstí, dary
Motýl: proměna a velká změna
Řetěz: silná citová pouta
Půlměsíc: počátek něčeho nového

Kyvadlo 2

28. ledna 2009 v 20:54 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Půvab kyvadla spočívá v jeho schopnosti odpovídat "ano" a "ne", popřípadě "nevím". První, co musíte udělat, je zjistit, jakým způsobem bude právě to vaše kyvadlo reagovat.

Přípravy

Kyvadlo si vyrobíte jednoduše: na šňůrku nebo nit zavěste věc, která je vám blízká (prsten, přívěsek...), pak uchopte konce provázku mezi palec a ukazováček, loket si opřete o stůl a můžete začít s přípravou.

1. Položte kyvadlu otázku a poproste, aby vám odpovědělo. Záměrně se zeptejte tak, aby odpověď musela být ano. Třeba: Jmenuji se... (a vyslovte své jméno). Pozorujte, jakým směrem se kyvadlo začne pohybovat. Pokud se nerozkývá, rozhoupejte ho sami a dívej se, jak se pohyb upraví.

2. Stejným způsobem hledejte odpověď "ne". Jestli je "ano" pohyb dopředu - dozadu, "ne" může být zleva - doprava nebo obráceně. Kyvadlo se ale může pohybovat i po kruhu nebo elipse.

3. Nakonec poproste kyvadlo, aby vám předvedlo třetí odpověď, kterou budete vykládat jako "možná" nebo "nesmysl". Položte mu prostě nesmyslnou otázku. Příklad: Kdo se do mě zítra zamiluje? Odpověď "ano" nebo "ne" je tady vyloučená.


Trénink

Než se pustíte do samotného věštění, musíte se s kyvadlem pořádně seznámit. Trénujte denně, abyste si na sebe navzájem zvykli.

Někdy si s vámi kyvadlo může trochu pohrávat, může dělat, že neslyší, nebo vás chtít zmást. V tom případě vytrvejte a znovu ho vyzvěte ke spolupráci. Zní to možná podivínsky, ale ve skutečnosti je to vaše podvědomí, koho vyzýváte, aby se víc snažilo. Jestli ani potom neposlechne, není možná vhodná doba na kladení otázek a musíte to zkusit později.


Teorie

Princip jakéhokoli věštění, jestliže vůbec existuje, je vždycky ošemetnou záležitostí. Princip věštění pomocí kyvadla zní kupodivu rozumně. Podle jedné rozšířené teorie totiž kyvadlo funguje jako prodloužená ruka vašeho podvědomí. Díky němu vyplouvají na povrch myšlenky a znalosti, které jinak, ať už vědomě nebo nevědomě, potlačujete. V okamžiku položení otázky vaše podvědomí reaguje vysíláním jemných elektrických impulzů do ruky a tím ovlivňuje pohyb kyvadla.


Žádné emoce, vyčistěte si mozek

Až začnete s odhalováním vaší budoucnosti, pamatujte, že se musíte od otázek dokonale citově odpoutat. Jestli chcete dostat objektivní odpověď, myslete po dobu, kdy budete čekat na odpověď, na něco neutrálního. Sir Lonegren, americký proutkař, doporučuje opakovat si pro sebe pořád dokola: To jsem zvědavý, co mi odpoví. Tahle metoda vám dokonale vyčistí mysl. Kyvadlo vám spíš odpoví na otázky týkající se blízké budoucnosti než té vzdálené. Otázky typu "Mám jít zítra na tu schůzku?" nebo "Zavolá mi do pátku?" jsou pro něj proto jako stvořené. Čím víc si s ním budete hrát, tím líp vám to spolu půjde. Přesto ale nezapomínejte, že je pouhým nástrojem, který rozšiřuje vaši intuici a umožňuje vám lépe jí porozumět.


Kyvadlo a jeho využití

28. ledna 2009 v 20:50 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Tuto část inspirovala kniha Kyvadélko, napsaná německým autorem Friedem Froemerem. Zkusil jsem pár cviků, co tam jsou, a byl jsem překvapen (popravdě - zas až tak moc ne, ale stejně mě to potěšilo) jak skvěle mi většina cviků jde. Co se týče cviků přímo s kyvadlem, ještě téhož večera, co jsem knihu otevřel, mi šly už i středně pokročilé cviky. Práce s kyvadlem, které může zároveň posloužit jako "primitivní" měřič přímých psychotronických schopností, tedy usměrnění vaší energie, mě velmi zaujala. Teď, když knihu dočítám a nemalou část cviků mám (velmi rychle) "v malíku", tak jsem se rozhodl, přes to, jak silně je autor knihy proti tomu, se vám pochlubit a seznámit vás s kyvadlem též.

Věřím, že magie a vůbec okultní vědy a "mimosmyslové" schopnosti mohou být velice praktickým zlepšovákem a zpestřením praktického života, a co se kyvadla týče, i pro relativní nezasvěcence. Americký vynálezce T. A. Edison měl mnohem víc než tisíc patentů, vděčíme mu například za tak základní věc, jako je žárovka. Především se zabýval využitím elektrické energie pro nejrůznější užitečné přístroje. Na otázku "Co je elektřina?" odpověděl prostě "Nevím, co to je, ale je tu, tak ji využívejme." To budiž potvrzením, že třeba kyvadlo, ač nejste kdovíjak sofistikovaní magici, můžete použít.


První krůčky s kyvadlem

28. ledna 2009 v 20:48 | e |  Věštění
Posaďte se ke stolu. V místnosti jsi nyní jen ty sám, mobilní telefon, rádio, televize, i hi-fi věž jsou vypnuty, a nebo ještě lépe - v této místnosti vůbec nejsou (hlavně kvůli tomu, probůh, nestěhujte nábytek). Nakreslete si na papír dvě kolmé oboustranné šipky, které se kříží zhruba uprostřed. (Pro matematiky - načrtněte si kartézskou soustavu souřadnic a přidejte šipky i na ty konce, kde nemají být :-)) Vezměte si své kyvadlo a nad tímto papírem, držíc jej v ruce (neopírejte se loktem o stůl, a druhou ruku mějte volně složenou na stole či do klína). Kyvadlo dejte nad místo, kde se šipky kříží a bez sebemenšího pohybu rukou (chvět se vám trošku můžou, hlavně těm starším :-)) se soustředíme na kývání směrem, nahoru dolu, tedy od vás k vám. Po čase přejděte na houpání zprava doleva... Funguje to u většiny, ale pokud ne, nebuďte smutní - zkuste to jindy, změňte místo a třeba i kyvadlo, a kdyby to stále nešlo, ani po předchozích uvolňovacích cvicích, uplatněte své talenty jinde - nebo to tvrdě natrénujte.

Později by se vám mělo dařit vychylovat kyvadlo i v kruzích (aby se točilo, a to na stranu, na jakou budete chtít - po nebo proti směru hodinových ručiček).

Pro usnadnění někdo radí třeba držet kyvadlo mezi prsty stejných polarit, tedy ob jeden, dokonce i s opřenými lokty spustit šňůrku kyvadla přes nos (je to kapku nepohodlné a mě osobně se pak kyvadlo hůře ovládá při různých nácvicích, ale můžete se tím ujistit, že kyvadlem nehýbete pohybem ruky...
První věštby

Kyvadlo je určitým kontrastem k Tarotu. Tarot nikdy neřekne NE, ANO. Určuje spíše trendy, možnosti, překážky... Ale o tom jinde. Kyvadlo říká ANO, NE, nebo zůstane nejisté. Nic jiného se vám přihodit nemůže. (Soustavou "ano/ne" lze však kyvadlo využít i k věštění z orákula). Nejprve si s kyvadlem ujasněte, co bude jaká odpověď, ale snažte se mu "vnutit" (přijme to většinou dobrovolně a bez mučení :o)), že rotace po směru hodinových ručiček znamená ANO proti směru NE, jelikož taková polarita má mnoha a mnohaletou tradici, dodržovanou třeba i v magickém tanci. Stagnace, nejisté kolísání či měňavé pohupování značí nejistotu, nejednoznačnost... Klaďte zpočátku jednoduché otázky, ale takové, na jaké neznáte odpověď (můžete však zkusit i ty, na které ji znáte, aby jste si ujasnili, že si s kyvadlem "rozumíte").
Jiné využití

- Co takhle si třeba zjistit ve svém domě či bytě geopatogenní zóny?
- Nebo na nějakém dobrovolníkovi zkusit, co bude dělat kyvadlo nad jeho čakrami, když si lehne na záda a vy se nad něj nakloníte s kyvadlem?
- Nebo na papír napsat více slov (možností) a to, ke kterému se přikloní, brát jako radu…
- Nebo střídat barvičky a vyčlenit ty, nad nimiž se roztočí nejvíce a nejpozitivněji. Ty vám teď budou dělat dobře a navíc nějak souvisí s vaší aurou (resp. většinou to jsou barvy vaší současné aury…)


Kyvadlo-Diagnostické tabulky

28. ledna 2009 v 20:47 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Existují i pomocné diagnostické tabulky. Můžeš si je sám (-a) vytvořit - namalovat. Namaluj kruh a rozděl ho na lichý počet dílků. Do každého dílku napiš nějaký údaj, to co by jsi chtěl (-a) zjistit. Pak už jen stačí myslet na otázku a rozhoupat pendl nad tabulkou. Je třeba mít vždy na mysli, že ruka s pendlem musí být úplně uvolněná, aby jsi ji neovlivňoval (-a) svým přáním - nejčastější problém začátečníka.

Tabulka pro nalezení nejvhodnějšího kamene na léčení

Krystaloterapeutická tabulka


Hledal jsem tabulku, kterou bych mohl mít vždy po ruce, asi jako prstýnek a řetízek co nosím na krku. Dostal jsem ji z hůry :o) Zdál se mi totiž o ní sen. Pokud potřebuji zjistit něco na procenta, třeba jak je vhodná daná věc pro určitou osobu nebo na kolik procent je určitá věc pozitivní (negativní), tak předmět položím na stůl nad něj rozevřu svoji levou dlaň do vějíře, hřbetem dolů, dlaní nahoru a pak sleduji pendl.
Palec znamená 10 %
prostor mezi palcem a ukazováčkem 20 %
ukazováček 30%
prostor mezi ukazováčkem a prostředníkem 40%
prostředníček 50%
prostor mezi prostředníčkem a prsteníkem 60%
prsteník 70%
prostor mezi prsteníčkem a malíčkem 80%
malíček 90%
Co je za malíčkem je 100%

Výroba kyvadla

28. ledna 2009 v 20:45 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Vy, kteří nemáte o peníze nouzi (asi vás tu tak moc nebude, ale...), vězte, že kyvadlo lze zakoupit třeba objednávkou přes magazín Spirit, ať už je to nelegální reklam či ne, objednat si tam můžete i různé amulety, jako třeba pentagramy, prsteny (údajně) ovlivňující auru, a mnoho jiných. Hlavně nenaleťte na poblíž inzerované zázračné léky. (Nabídka je opravdu nepříliš seriózní a osobně mi připomíná propagandy na hubnoucí a jiné kůry v časopisech typu "čti, objednej a vyhraj".)

Není však těžké si vyrobit vlastní - nedoporučuje se měď a mosaz, kvůli snadnému ovlivnění elektřinou, a nedoporučuje se, zejména zpočátku, kov - zejména větší kus těžšího kovu. Závěs může být libovolný, doporučují se nejrůznější nitě a podobně... Mezi námi - dosáhl jsem solidních výsledků s malým olověným rybářským těžítkem na vlasci, které sice popírá všechny zásady pro začátečníky - nicméně šlo dobře uchytit, nebylo těžké a už vůbec ne drahé ho sehnat (já ho ani nemusel kupovat - dříve jsem občasně sportovně rybařil), a určitě oceníte dírku či ouško, ideální na uchycení a závěs, které taková olůvka mají - jde jen o vkus - pokud uvažujete esteticky a snažíte se mít vše důsledně zhotovené, asi to nebude řešení pro vás. Jednoduché kyvadlo lze vyrobit z jehly, zabodnuté hluboko třeba do korkové zátky od vína (lepší je menší kousek - ale zase si naděláte doma kapku nepořádek), a zavěšené na šicí niti.


Věštění z jablečné slupky

28. ledna 2009 v 20:43 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Jablečná slupka: Oloupejte jablko a dejte pozor, aby se vám přitom nepřetrhla slupka. Tu pak hoďte přes levé rameno za sebe. Dopadne tak, že vám tvarem napoví počáteční písmeno vaší lásky.


Věštění z oříšků

28. ledna 2009 v 20:41 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Oříšek pravdy: Na lískový ořech napište jméno vašeho milého a položte ho na žhavé uhlí (ne do ohně). Pokud začne oříšek hořet, tak to vám byl váš milý věrný, pokud ale poskočí do výšky, je to známka nevěry

Věštění z lístků růží

28. ledna 2009 v 20:39 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Jste určeni jeden pro druhého?

Toto věštění se provádí večer při úplňku.Polož dva okvětní lístky růží do misky naplnění vodou tak a přes noc ji postav na okenní parapet tak,aby se v ní odrážel měsíční svit.Jeden lístek je tvůj,druhý patří tvému miláškovi.Pokud budou lístky plavat poslečně až do rána,zamiluje se do tebe.

ALE POZOR:Napomáhání sammozřejmě neplatí


Věštění z tyčinek

28. ledna 2009 v 20:36 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Máš štěstí v lásce?
Pokud chceš vědět,jestli se se brzy šíleně zamiluješ,potřebuješ tři dřevěné tyčinky,nejlépe sirky.Pomaluj je na jedné straně bíle a na druhé modře.Potom si je vezmi do dlaní a promíchej je jako při hraní kostek.zavři přitom oči a soustřeď se na své pocity.Sirky rozhoď na stolek.Leží všechny tři navrch bílou stranou?V tom případě srdečně blahoopřejeme-čeká tě čas plný bušení srdce a pocitů štěstí.U třech modrých stran zatím není ten pravý na dohled.

Hodina narození

28. ledna 2009 v 20:35 | endy (autor blogu...) |  Věštění
00:00-02:00Neznáš hranice

Rád(a) zkoušíš všechno,co je nové.Zajímá tě,kde jsou hranice,za které už nemůžeš jít.Baví tě pozorovat reakce lidí v tvém okolí.Právě proto jsi vždycky středem pozornosti všude,kam vejdeš.A to tě fakt moc těší!

02:00-04:00-Obletovaný(á) a hýčkaný(á)

Lidi,jako jsi ty,si užívají života plnými doušky.Při pomyšlení na den strávený nakupováním,na super párty nebo bouřlivý víkend se ti rozbuší srdce.Pokud jde o lásku,toužíš aby tě tvůj protějšek neustále hýčkal a obletoval.Jsi prostě takový jejich drahokam!

04:00-06:00 Nejlepší kamarád(ka)

Přesně víš co chceš a navíc ti nevadí říct to druhým narovinu a otevřeně.Své přátelé máš rád takové,jací doopravdy jsou,protože se nerad(a) přetvařuješ.TO samé očekáváš i od nich.A to z tebe dělá tu nejlepší kamarádku(da) pod sluncem!

06:00-08:00 Spoléháš se na srdce

Jsi velmi citlivý(á) a většinou se řídíš svým srdcem.Dokážeš se lidem podívt do duše a poznat,jací jsou a jak se k tobě budou chovat.Právě tenhle ,,radar" tě ochrání před špatným výběrem svého protějšku.Díky svému instinktu poznáš,kdo se k tobě hodí a kdo ne.

08:00-10:00-Sebejistý(á) a upřímný(á)

Sladká,jemná,společenská-tahle tři slova jasně vystihují,jací jsou lidé narození v tuhl edobu.Jednáš na rovinu a díky tomu máš dost přátel.Tím,že se k lidem chováš hezky od samého začátku,si poměrně rychle získáš jejich důvěru.

10:00-12:00 Máš svůj cíl

Tito lidé nenechávají nic náhodě.Jsou cílevědomí a jdou si tvrdě za svým nejen v životě,ale i v lásce.Vědí zkrátka,jak na to.Jsou rození mistři ve flirtování a nikdo jim neodolá.Vážně,klobouk dolů!

12:00-14:00 Obyčejný

Někdy to umíš pořádně rozjet a proměnit se v ,,kočičku",které si všimne každý.Jsi rád(a) středem pozornosti,ale jen výjimečně.Ve skutečnosti jsi obyčejný(á) a sníš o velké a romant.lásce.Nikdy bys nedokázal(a) zradit své přátele.

14:00-16:00 Neřízená střela

S tvými láskami je to jako s jízdou na horské dráze.Jednou jsi nahoře,jindy dole.Právě takovéto vzrůšo ale potřebuješ ke svému životu,přestože jsi občas úplně na dně.A pak,přelétavost z tebe dělá,,neřízenou střelu",a přesně tohle se na tobě líbí tvým kámošům.

16:00-18:00 Stále zamilovaný(á)

Láska je pro tebe ten nejkrásnější cit na světě.Žít bys bez něj nedokázal být ani minutu.Jsi neustále zamilovaný(á) do lidí a věcí kolem a mnozí ti to závidí.Ráda děláš lidem radost a svým krásným úsměvem dostaneš každého.

18:00-20:00 Chytrá horákyně

Jakmile někdo potřebuje pomoc,jsi tím pravým člověkem,na kterého se může spolehnout.Víš si rady s každým problémem a pokud tu jsi,vždycky pomůžeš.Nikdy se ale nepovyšuješ nad ostatní a proto nezneužívají tvé ochoty.Pro své okolí jsi velkou oporou.

20:00-22:00 Nevypočitatelný mix

Jsi nevypočitatelný mix,ve kterém se málokdo vyzná.Jsi nepředvídatelný(á) a právě proto tě lidi milují.DOkážeš si omotat kolem prstu skoro každého.

22:00-24:00 ODmítáš kompromisy

Sbalit tě není jednoduché.Každý,kdo se o tebe pokusí,musí být trpělivý a vytrvalý.Víš,co přesně by měl tvůj miláček mít,a nehodláš dělat žádné kompromisy.Hledání toho pravého(pravé) může sice chvíli trvat,ale věř,že to stojí za to!

Zdroj: http://darkprincess.blog.cz //<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: '993399', cbackground: '000000', ctitle: '663366', ctext: '993399', curl: '663366', simg: 1 }); //]]>

Věštění z kávové sedliny

28. ledna 2009 v 20:31 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Předvídat budoucnost lze prakticky z čehokoli. Moc dobře to jde třeba z lógru. Potřebujete jen hrneček, kafe či čaj a trochu fantazie.

Jak na věštění

V podstatě máte dvě možnosti. Buď to může být obyčejné kafe (s lógrem), nebo čaj (nedrcený a sypaný). Postup, jak se dostanete k té správné věštící sedlině, je společný. Budoucnost můžete vykládat sobě, ale taky komukoli jinému, s kým budete popíjet.

1. Šálek nesmí být úzký ani vysoký a uvnitř pestrobarevný.

2. Obsah šálku musíte dopít, až na pár kapek na dně. Pak vezmete šálek do dvou prstů, jemně s ním zleva doprava zakroužíte a pak ho rychle, ale opatrně překlopíte na podšálek.

3. Dvě-tři minuty počkejte, než všechna voda steče a sedlina trochu vyschne. Pak vezměte šálek za ouško a obraťte ho zas opatrně zpátky. Od téhle chvíle s ním musíte pohybovat co nejmíň, aby se vytvořené mapy neslily zpátky.


Významy symbolů

Dům: jednoznačně dobré znamení. Důležitou roli sehraje rodina, lépe řečeno dobré rodinné zázemí.

Šipka: ukazuje směr, cestu. Pokud je na dně, znamená, že tazatel najde v životě správnou cestu. Jestliže míří ze dna přímo nahoru, budoucnost bude ještě skvělejší, než si může vůbec představit. Jestli jde stranou, splní se nějaké tazatelovo očekávání. Pokud jde ale dolů, znamená zklamání a neúspěch. Pečlivě prozkoumej, se kterými obrazci šipka sousedí nebo kterých se dotýká, protože to se pak její význam vztahuje k nim. Třeba takové prokláté srdce znamená úžasné vyhlídky v lásce.

Hůlka, hůl, tyč na konci zahnutá: záporný symbol, který většinou varuje před nebezpečím.

Květina: symbol krásy, a obdivu. Jestli je jedna a je rozkvetlá, znamená to lásku druhé osoby. Jestli je to celý pugét, jde o obdiv a dvoření celé party, více lidí.

Kočka: tajemno a zrada, nejspíš od někoho, kdo se tváří jako přítel. Záporný symbol, který negativně ovlivňuje všechny neutrální symboly...

Koruna: znamení úcty ostatních lidí, kteří si tazatele váží hlavně pro jeho morální činy. Kladné znamení.

Kotva: samotná na stěně hrnečku, znamená záležitost, která se dá jen těžko řešit. Když se dotýká jiné kresby, znamená nutnost řešit problém vzniklý v souvislosti s tou kresbou.

Letadlo: cesta, záleží na sousedních symbolech, jak to nakonec dopadne.

Postava: obrysy postavičky znamenají nečekaný milenecký vztah.

Schodiště: znamená cestu vzhůru k úspěchu a splnění snů. Pokud je hodně vratké a nepravidelné, znamená to, že tazatel musí za úspěch bojovat.

Slunce: nejsilnější kladný symbol, který přebíjí všechny záporné. Znamená radost, lásku a veliké štěstí.

Zvířecí symboly: jejich významy bývají podobné jako vlastnosti, které jsou jim připisovány. Slon znamená moudrost a štěstí, lev sílu, pes věrnost...Věštění z ruky

28. ledna 2009 v 20:29 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Dlaň versus prsty
Pokud po porovnání dlaně a prstů jsou delší prsty než dlaň, patří člověku, který se vždy soustředí na detaily. Větší dlaň patří temperamentním a impulzivním lidem. Stejně dlouhé prsty i ruka, patří člověku, který si vždy stojí za svým a neustoupí. Ten v životě dosáhne úspěchu.


Palec

Stojí stranou od ostatních prtsů a proto je jeho posazení důležité. Správně by měl být proti ukazováčku v úhlu 45° - 90°. Větší úhel svědčí o vnímavosti, samostatnosti a schopnostech být vůdcem. Ale pozor, dotyčný je zvyklý spoléhat na náhodu. Čím menší úhel, tím je člověk malichernější a větší sobec. Před lidmi s příliš velkým palcem se varuj, protože mají sklon k ovládání ostatních, tvrdohlavosti a mohou být i hrubí. Všeobecně jsou lidé s delšími prsty rozumnější a přemýšlejí o tom, co udělají.


Dlaň

K hádání se nejvíce hodí levá ruka, protože je blíž k srdci. Na dlani je čar mnoho, ale tyto 4 jsou nejdůležitější: čára života, hlavy, srdce a osudu. Čáry by měli mít barvu jako zbytek dlaně Tmavé a hluboké čáry jsou příznačné pro lidi agresivní a silné, naopak čáry světlé jsou příznačné pro lidi slabé, kterým chybí síla.


Čára života

Správná čára života má začínat mezi prostředníčkem a ukazováčkem a stáčet se dolů k zápěstí. Měla by vypovídat o vitalitě a životním postoji. Každého samozřejmě ze všeho nejvíce zajímá, jak dlouho bude žít. Neplatí, že krátká znamená krátký život a dlouhá naopak. Obecně se bere střed čáry života jako 35 rok a každý milimetr navíc znamená další rok. Pokud je ze všech čar nejvýraznější, pak patří člověku fyzicky zdatnému. Jakékoliv přerušení nebo nedokonalosti jsou předsevzetí potíží.

Čára s mezerou - dosavadní život není úplně v pořádku a bude tu snaha začít někde jinde úplně od začátku.
Dvě čáry vedle sebe - je tu na ocharnu čáry života - jednoduše život jistí.
Čáry začínající u čáry hlavy - mlčenlivost a nejistota. Někdo, kdo byl od dětství utlačován silnou osobností - možná rodiči, a nedokáže se sám prosadit.
Neprohnutá rovná čára - nezájem o okolí a nedostatek sebedůvěry.


Čára hlavy

Ideální čára začíná u čáry života a prochází v oblouku celou dlaní až k malíčku. Všeobecně by se z ní mělo poznat, jaké kdo schopnosti a inteligenci. Silná čára patří lidem schopným překonávat překážky, naopak slabou mají ti, kteří nemají pevnou vůli a jen čekají na to, jak to s nimi dopadne.

Nepravidelná čára - kdo ji má, by se měl připravit na to, že prosadit svou osobnost mu dá dost práce.
Krátká čára - dobrá paměť, praktické vlohy, ale chybí fantazie.
Rovná dlouhá čára - značí pevnou vůli - kdo ji má, je ochoten se pro dosažení svých cílů vzdát čehokoli - platí to i o lidech blízkých.
Prohnutá čára - příliš zájmů. které sebou přinášejí možné problémy s koncentrací.
Čára připomínající řetěz - chybí schopnost logicky myslet.
Čára začínající vniř čáry života - patří uzavřenému jedinci, který si nevěří a neumí svobodně jednat. Je zalezlý ve své ulitě a odmítá z ní ven.


Čára srdce

Ideální čára začíná mezi ukazováčkem a prostředníčkem a stáčí se dolů pod malíček. V této podobě petří člověku vyrovnanému a srdečnému, na kterého je spolehnutí. Vypovídá o zdraví a neměla by být jinak přerušovaná, protože jakékoliv nepravidelnosti jsou předsevzetí zdravotních problémů. Pokud čáry života, srdce a hlavy začínají v jednom místě, hrozí ti zlá událost, ze které se těžko vpamatovává.

Hluboká a zakřivená - smyslný a mírně sobecký člověk, který je zahleděn do sebe a neočekávej od něj vyznání lásky.
Čára blízko u čáry hlavy - svědčí o konfliktu mozku a citů. Převahu nabude čára výraznější.
Dlouhá čára - romantik toužící jen po troše přízně a idealizuje si každou situaci.
Krátká a neprohnutá čára - k ostatním chladný člověk, který prosazuje jen sám sebe. Jednoduše kariérista a sobec.
Čára jako řetěz - klasický sukničkář, nevěrník a koketa. Pozor na ně, mohou ti hodně ublížit!
Čára na konci rozdvojená - značí kamarádskou povahu a inteligenci.
Čára otočená vzhůru - značí dominanci v sexu.
Čára začínající pod ukazováčkem - romantik, který má vždy nasazené "růžové brýle".


Čára osudu

Nemusí být u každého a pokud ano, tak vede od prostředníčku k zápěstí. Měla by ovlivňovat ctižádost. I když ji máš, nestačí jen čekat na řízení osudu, je potřeba věřit ve vlastní schopnosti. Sama přítomnost čáry je dokladem toho, že je člověk schopen převzít zodpovědnost. Kdo ji nemá, špatně se přizpůsobuje a nedokáže se soustředit. Silná linie patří vždy lidem, kteří mají kontrolu nad svým životem a těm, kteří si nenechají líbit žádnou nadvládu. Čím je čára výš, tím bude déle trvat než se člověk osamostatní a začne být sám sebou.

Čára začínající na čáře života - všechno co dělá, podřizuje přáním svých blízkých.
Čára končící na čáře hlavy - vlastní hloupost a špatný odhad situace stojí za možné nezdary.
Rozdělený začátek čáry - zodpovědný člověk, který chce sám něco dokázat, ale neobětuje tomu rodinu a přátele.
Čára začínající na čáře srdce - v průběhu času se jen zábava ve volném čase může stát hlavní náplní života.
Pravý úhel mezi čarou osudu a života - chrání život před každým nebezpečím.
Zakončení na čáře hlavy - pracovní úspěch překazí vlastní špatný odhad.


Druhy ruky:

Čtvercová ruka - člověk se čtvercovou rukou je sebevědomý a praktický. Ví, kde je ve společnosti jeho místo a váží si autorit. Má vrozený smysl pro zodpovědnost a umí si poradit skoro v každé situaci. je předurčen k tomu, vést ostatní.

Kónická ruka (zakulacená) - mají ji především společenští lidé, kteří jsou ozdobou každé party. Dokáží ostatní pobavit a mají rádi pěkné věci. Obyčejně uvedou věci do pohybu, ale nevydrží u ničeho dlouho. Jsou nestálí nejen v práci, ale i v lásce!

Zdroj: darkprincess.blog.cz

Elektrokineze videa

27. ledna 2009 v 21:09 | endy (autor blogu...) |  Druhy Kineze

Aerokineze videa

27. ledna 2009 v 20:58 | endy (autor blogu...) |  Druhy Kineze

Hydrokineze videa

27. ledna 2009 v 20:54 | endy (autor blogu...) |  Druhy Kineze


Pyrokineze videa

27. ledna 2009 v 20:50 | endy (autor blogu...) |  Druhy Kineze

Věštení pomocí domina

27. ledna 2009 v 20:36 | endy (autor blogu...) |  Věštění
Jde o dřevěné obdelníčky rozdělené na dvě poloviny. V každé polovině se vyskytuje počet bodů od 1 - 6. Některé mají poloviny prázdné. Sada obsahuje 28 kostiček v různých kombinacích. V Indii a v Číně se stále ještě z Domina věští. U nás tato metoda není moc rozšířená. Její vznik se datuje zhruba do 12. století př. n. l., kdy se Domino používalo jen na věštění a ne tak jako dnes .. spíš ke hře.

Postup:

1. Dominové kostičky otočte lícem dolů a řádně je zamíchejte. Položte otázku a vytáhněte tři kostky, které položíte lícem nahoru.

2. První tažená kostička se vztahuje k minulosti, druhá k přítomnosti a třetí k budoucnosti ve vztahu k položené otázce.