Listopad 2008

Jak jej získat zpátky

30. listopadu 2008 v 11:21 | endy (autor blogu) |  magie lásky pro ženy
Nemáte tušení, zda váš milý už vás tak nemiluje, nemá-li milenku, nebo vás prostě přestal milovat. máte šanci to změnit.

Potřeby : větší jehla na šití, svíčka libovolné barvy, zápalky
Postup: Propíchněte knot svíčky jehlou, zapalte ji, plně se soustřeďte a proneste následující zaklínadlo:

Jehlo v plamenech, ohnivá jehlo - roztrhej jeho myšlenky - ať se třese, naříká - dokud se ke mně jeho srdce nevrátí!

Pomalu se zklidněte a jehlu v knotu nechte a vše si dobře ukliďte. Klidně se vraťte do postele. až bude vše podle vašich představ, můžete jehlu z knotu vyndat


Magická růže

30. listopadu 2008 v 11:19 | endy (autor blogu) |  magie lásky pro ženy

staré germánské kouzlo k získání muže snů

Potřeby: červená a bílá růže, svitek papíru, pramínek tvých vlasů, kousek růžové stuhy
Toto kouzlo pochází ze staré Germánie, kde růže byly symbolem mlčenlivosti. Bílou růži, nebo někde i jen její symbol, nosili lidé, kteří spolu chtěli tajně mluvit. V německých zemích se malované, nebo jinak ztvárněné růže často nacházely při hostinách, kde je zavěšovali nad stůl. Slova vyřčená pod těmito růžemi nesměla být vyzrazena :- ) Platilo to zvláště o slovech lásky - růže je zasvěcena bohyni lásky Venuši :- ) Zaříkání je nutné provádět v červnu za dorůstajícího Měsíce.

Postup: obstarej si červenou a bílou růži - neměly by být plně rozkvetlé. Nejvhodnější jsou klasické odrůdy sytě vonící. Na svitek papíru napiš, jaký by měl být vysněný milenec nebo milenka. Svitek pak omotej kolem pramínku svých vlasů. Vezmi obě růže a rozřízni je hodně ostrým nožem napůl. Potom k sobě přilož polovinu červené a polovinu bílé růže, se svitkem papíru a pramínkem vlasů vloženou doprostřed. Obě poloviny pak svaž růžovou stuhou dohromady, každou z nich polib a vlož je do plynoucí vody, třeba do potoka. Zbylé dvě poloviny růží ulož do země a popros Venuši, aby tvému kouzlu požehnala.


Jak se zbavit nápadníků

30. listopadu 2008 v 11:17 | endy (autor blogu) |  magie lásky pro ženy
Potřeby: 2 pramínky vlasů, vrbový klacík, purpurová svíčka, větvička vrbiny penízkové

Ideální pro tento rituál je sobotní noc, když Měsíc ubývá. Vrbina penízková (lysimachia nummularia) se původně vyskytovala v severní Evropě a dnes je ji možné pěstovat v závěsných košíčcích. V mytologii symbolizovala závislost. Nejspíš díky způsobu, jakým přimyká ke všemu, na čem roste, a postupně to pokrývá svými výhonky.

Postup: Toto kouzlo je zasvěceno výhradně tobě, proto je musíš provádět potají. Vezmi pramen svých vlasů a pramen vlasů osoby, kterou od sebe chceš odradit. Oba prameny spleť dohromady ve směru hodinových ručiček a odříkávej při tom jméno své a jméno té osoby. Spletené vlasy pak namotej na vrbový klacík, opět ve směru hodinových ručiček. Zapal svíčku a vlasy třikrát protáhni jejím plamenem, aby se důkladně spojily. Oviň vrbový klacík vrbinou proti směru hodinových ručiček a přitom odříkávej následující zaklínadlo, doplněné o jméno osoby, které se chceš zbavit: "Nepřeji nikomu nic zlého, ale zbav mne (jméno), zbav mne (jméno)". Klacík ulož na temném, utajeném místě. Jak bude vrbina usychat a uvadat, bude odcházet nechtěná pozornost.


Talisman lásky

30. listopadu 2008 v 11:15 | endy (autor blogu) |  magie lásky pro ženy
Potřeby: 1 velký citron nebo pomeranč, 2 lžíce mleté skořice, 2 lžíce koriandru 2 lžíce zázvoru, 1 lžíce mletého fialkového kořene, celý hřebíček, 6 růžových svíček, olej na lásku, růžový provázek

Postup: Pokud toužíte upoutat muže, použijte pomeranč. Pokud ženu citron. Vyberte ovoce

co není poškozeno. Bylinky rozmělněte. Vložte je do malé mističky, smíchejte a posilte svou potřebu lásky. Držte citron(pomeranč) a představujte si sebe sam/a ve v milostném vztahu. Pod citron nebo pomeranč dejte talíř, misku, abyste odchytili odkapávající šťávu.

Hřebíčky zapíchávejte do ovoce, jeden vedle druhého, pokračujte, dokud na povrchu citronu nebo pomeranče nevytvarujete přibližný tvar srdce. Za stálé vizualizace přidávejte hřebíček, dokud jím pomeranč nebude pokrytý celý.Až je ovoce pokryto hřebíčkem vyválejte ho v bylinkách, dokud nebude úplně pokryto milostými bylinkami. Nechte ovoce v míse 1 až 2 týdny, každý den s ovocem poválejte.

Po několika týdnech ovoce vyjměte, posilte svou magickou představu a umístěte jej na oltář. 6 růžových svíček pomažte olejem lásky. Svíčky dejte do kruhu kolem ovoce. Zapalte a nechte 9 minut hořet, zatímco si sebe představujtete v milostném vztahu. Pak ovažte ovoce růžovou nití, provázkem nebo přízí a zavěste na viditelné místo a párktrát za den k němu přičichněte. Svíčky musí dohořet, ovoce vykoná svou práci.


čakry

28. listopadu 2008 v 17:24 | endy (autor blogu) |  Čakry
Čakry jsou podle hinduismu a dalších, často s hinduismem kulturně spřízněných myšlenkových proudů energetická místa (centra) v těle, popisovaná jako vír nebo kruh. Podle těchto nauk slouží čakry jako složité převodníky a transformátory prány v lidském organizmu. Podle současného vědeckého poznání však není znám žádný fenomén, který by čakrám odpovídal. Níže uvedené teorie nejsou potvrzeny žádnými objektivními medicínskými testy.
Podle jógínské tradice jsou čakry důležitá místa ovládající tělo i prostor mimo něj. Na těle existuje mnoho těchto míst různého řádu. Nejdůležitějších je sedm čaker 1. řádu napojených na energetickou dráhu procházející podél páteře. Mají průměr až 15 cm a vystupují nad povrch těla. Jsou složeny z různého počtu menších vírů. Čakry č. 2 až 6 jsou dvojité a mají přední a zadní aspekt. Každá čakra vyživuje pránou s ní spojené orgány, ale má i vliv na psychologii nebo prožívání určitých aspektů života a předává bioenergii do aury. Aby bylo lidské tělo zdravé, musí jeho čakry správně fungovat, být v rovnováze a přijímat bioenergii. Čakra tuto energii přijímá, pokud se točí ve směru hodinových ručiček (pravidlo pravé ruky: prsty ruky ukazují směr otáčení, palec ukazuje směr proudění energie). Pokud se točí opačně, energii vydává. Dokud není v rovnováze celé energetické pole člověka, je obvyklé, že čakry energii přijímají i vydávají. Poruchy nebo deformace v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace. Pokud jsou všechny čakry v harmonii, je harmonický i život člověka. S čakrami pracují také přírodní léčení zvaná Reiki nebo Ruce světla. Maličkými čakrami jsou také akupunkturní body.


čakry 2

28. listopadu 2008 v 17:19 | endy (autor blogu) |  Čakry
ze sánskrtu a znamená kolo nebo disk. Hinduistické texty, zabývající se prouděním energie v lidském těle, používají tento výraz pro centra v našem těle, která mají schopnost přijímat energii, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat. Čakry nestojí samostatně, navzájem odděleny, naopak jsou propojeny sítí "kanálů", takže kvalita fungování jedné z čaker se nutně odrazí i na ostatních.
Tradičně se uvádí SEDM HLAVNÍCH ČAKER, umístěných nad sebou ve středu trupu. Zobrazují se doprava (ženy doleva), druhá čakra muže doleva (ženy doprava), atd. Pravotočivost a levotočivost čaker se střídají a tvarují muže a ženu rozdílným způsobem, což vede k doplňování energií v každé životní oblasti a k vyvážení jin a jang. Vědomosti o otáčení čaker se uplatňují při některých formách léčení (např. AROMATERAPII A LÉČENÍ DRAHÝMI KAMENY apod., kdy se jako lotosové květy, z nichž každý rezonuje o jiných frekvencích a odpovídá určité barvě duhy. Dále je pak 40 čaker vedlejších a ostatní ( cca 88 000 ) jsou menšího významu. Jednotlivé čakry se otáčejí buď doleva nebo doprava.
Čakry, které se u muže otáčejí doprava (ve směru hodinových ručiček), se u ženy točí doleva a naopak. Směr otáčení se také mění od čakry k čakře. První - základní čakra muže se otáčí napodobuje otáčivý pohyb čaker).
Někdy mohou být některé, většina, vyjímečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit (u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná). Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem a negativními vlivy na člověka z okolí. Tyto blokády lze UVOLNIT a čakry HARMONIZOVAT například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, eterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.
Jakmile přichází do čaker vibrace, které jsou čistší a jejich frekvence vyšší než ty stávající, rozkmitají se čakry rychleji a blokády postupně mizí. Když se při tomto procesu očišťování uvolňuje z blokád zadržovaná energie, vstoupí jejich obsahy ještě jednou do našeho vědomí. Tak můžeme znovu zažít pocity, kterými byly blokády způsobeny - různé naše strachy, hněv i bolesti, také mohou nastat na přechodnou dobu akutní fáze některých chronických nemocí. Ponechte těmto reakcím volný průběh, nezasahujte do nich a nezkoumejte je. Nepotlačujte ani smích ani slzy. Jakmile se však blokády odstraní a čakry zharmonizují, vrátí se nám hluboká radost ze života, uvolnění a jasnost.
Existuje mnoho způsobů, JAK ZJISTIT MOŽNOU BLOKACI jednotlivých čaker. Nejjednodušší, spolehlivé a "snadno" proveditelné jsou tyto způsoby: kyvadlo, cítění rukama a pozorování aury. Pozorování aury však většinou není možné bez předchozího nácviku a tréninku a zatím ne každý dokáže auru vidět. Podobné je to i s "osaháváním" čaker rukama, kdy můžeme cítit sílu proudící energie. Nejvhodnější a nejjednodušší je tedy použití kyvadla. Harmonická čakra způsobuje velké kruhy, opisovány ve směru otáčivého pohybu čakry, nad narušenou čakrou kyvadélko opisuje kruhy malé nebo dokonce žádné.
DRAHÉ KAMENY nosíme v blízkosti čakry, kterou harmonizujeme nebo si připravujeme k pití "kamennou" vodu. (voda pramenitá, do které vhodíme kámen, který chcete, aby vás ovlivňoval, necháte nejméně 3 hodiny nabít na sluneční svitu, pijeme 3x denně hrnek)
BARVY používáme tak, že se oblékáme do barev té čakry, kterou právě harmonizujeme (zejména v místě, kde se na těle nachází), konzumujeme potraviny těchto barev ( červená - řepa, jahody, oranžová pomeranč, mrkev, žlutá - ananas, žl. paprika, apod...), pijeme barevnou vodu.
Při práci na čakrách bychom si měli uvědomit, že se jedná o propojený systém. "ROZHÝBÁNÍM" JEDNÉ ČAKRY OVLIVNÍME I ČAKRY ZBÝVAJÍCÍ. Abychom předešli nežádoucím účinkům, ať je to přílišné utlačení jedné energie na úkor jiné, nebo naopak nekontrolovatelné projevy nadměrně vybuzené čakry, nezapomínejme na harmonizační cvičení. Ta mohou mít podobu vizualizace a sladění jednotlivých čaker, zpěvu matry "óm" - základního zvuku vesmíru nebo prodýchávání kanálu (středu páteře, respektive středu míchy), na němž jsou hlavní čakry umístěny a kterým proudí mezi čakrami energie


harmonitace čaker

28. listopadu 2008 v 17:11 | endy (autor blogu) |  Čakry
Jednoduchou metodou harmonizace energetických a informačních center - čaker - je meditace s jejich barevnou vizualizací. Nejde ale jen o to čakry harmonizovat, ale současně musíme pracovat sami na sobě v oblastech, které čakry ukazují jako disharmonické, oslabené či s naměstnanou energií, která nemůže volně proudit. Jinak bychom se dříve nebo později ocitli ve stejné disharmonické situaci.
Lehneme si na zem, uvolníme se a dopřejeme si klid bez jiných rušivých momentů. Začínáme s první čakrou, kdy si jí představujeme jako trychtýř, jako vodní vír, jak krouží postupně od středu a roztáčí se a zvětšuje se a roztočená energie hezky volně proudí. Ten pomyslný trychtýř nebo vír si představujeme v příslušné barvě čakry (první je červená, druhá oranžová,...) v místech, kde se příslušná čakra nachází. Roztáčíme hezky ten proud energie a necháváme minutu, dvě nebo tři točit. Pak přejdeme k další čakře a postupujeme tak pomaličku tímto způsobem až k sedmé čakře.
7. čakra - fialová
6. čakra - indigo
5. čakra - modrá
4. čakra - zelená
3. čakra - žlutá
2. čakra - oranžová
1. čakra - červená
Čakry před harmonizací a po zásahu terapeuta (po harmonizaci)


co také souvisí s čakrami

28. listopadu 2008 v 17:07 | endy (autor blogu) |  Čakry
Během života vznikají mezi lidmi různé energetické vazby a vztahy. Jsou to takové neviditelné provázky nebo "lana", co nás pojí s jinými lidmi a hodně nás ovlivňují buď pozitivně nebo negativně. Existují nezávisle na naší vůli, často působí i po smrti a v případě velmi negativního působení je možné určitým způsobem tyto vazby zrušit nebo s nimi jinak pracovat.

1. čakra
V této čakře vzniká spojení mezi matkou a dítětem (a také otcem) v době početí. Toto spojení existuje po celý život a dokonce nezaniká ani po smrti. Jsou to pevné vazby, které souvisí s naším žitím zde na Zemi a není dobré je zrušit. Pokud vztahy mezi dětmi a rodiči nefungují, vazby je potřeba pročistit.
2. čakra
Zde vzniká spojení mezi sexuálními partnery a působí často i po případném rozchodu dvojice. U bývalých partnerů pak může při náhodném setkání vznikout pocit, že stará láska nerezaví a jsou k sobě přitahováni neviditelnými provázky. Podobné pocity nepřekonatelné vzájemné přitažlivosti mohou mít i dva cizí lidé, kde může působit vazba z nějakého minulého života. Vazby totiž působí nezávisle na času a prostoru. V případě těchto vazeb je vhodné odpojení od bývalých partnerů pro další vývoj člověka.

3. čakra
Zde se projevuje to, jak jednáme a co cítíme. Pozor na ego a na jeho velikost! Pozor na různé druhy manipulací, je to sice jeden ze způsobů jak získat energii, ale není to vhodná energie a není jí dostatek. Strach nás nutí nasazovat si různé masky, je to sice ochrana, ale zároveň také přes ní nemůže k nám proniknout to dobré, po kterém toužíme.

4. čakra
Srdeční čakra je nejdůležitější v našem energetickém systému a je rozhodující pro naše zdraví. Láska je totiž nejvyšší princip. Často v této oblasti dochází k mylné představě, že miluji-li já někoho, musí on milovat mě. Stejně bolestně může působit, jestliže nerozpoznáme konec vztahu a protahujeme trápení obou lidí. Zde musíme rušit vazby mezi námi a dětmi v tom smyslu, že děti dospějí a mají nárok žít vlastní život. Totéž platí pro partnery, kteří se rozešli. Nebo i pro nejbližší zemřelé. Netrápit sebe ani jejich odcházející duše, myslet na ně s láskou, ale odpoutat se od nich a propustit je k cestě výš, mají další úkoly a poslání. A další důležitá součást této čakry, umění odpouštět - těm co nám ublížili, těm co jsme ublížili my, i sami sobě.


5. čakra
Tato čakra komunikace souvisí s naším jednáním, tedy třetí čakrou a většinou jsou to takové spojené nádoby. Tady pozor na slovíčka, mohou ranit, jsou-li špatně pochopena. Komunikace je riziková a bývá často příčinou mnoha nedorozumění. Jestliže se s někým nemůžeme domluvit na osobní fyzické úrovni, můžeme zkusit komunikaci mezi dušemi. Promluvit si s druhým ne z očí do očí, ale na dálku, s jeho duší.


6. čakra
Zde se zaměříme na naše představy, je třeba si uvědomit, co uvnitř cítíme, co si představujeme a zda opravdu to jsou naše vlastní niterné představy. Nepřejímejme představy jiných lidí. Není dobré dlouhodobě jednat v rozporu s vlastním přesvědčením, následovala by krize či nemoc. Představy uvnitř působí jako naprogramování a řídí pak náš život.


7. čakra
V této čakře nepůsobí žádné negativní vazby mezi lidmi, protože toto zde je člověk napojen na vesmírnou energii. Pozor ale, při komunikaci v této čakře může dojít i k napojení jinam než na čistou duchovní energii.

5 tibetanů

28. listopadu 2008 v 16:51 | endy (autor blogu) |  Čakry
Cyklus cviků působí především na energetické úrovni. Stimuluje v našem těle žlázy s vnitřní sekrecí, které jsou zodpovědné za řízení procesů v našem těle. Tyto orgány jsou pak propojeny s energetickými centry těla-čakrami.
Pokud jste začáteční doporučujeme 2-3 opakování každého cviku.
S tím jak bude získávat cit pro cviky a zkušenosti, můžete počet opakování zvyšovat až na 11.
Zkušení praktikanti opakují cviky až 21-krát.

první cvik

cvik1První cvik má urychlit otáčení jednotlivých energetických center těla - čaker. Postavte se zpříma a rozpažte ruce. Paže by měly být vodorovně se zemí, , dlaněmi dolů. Pomalu a jemně se začněte otáčet s výdechem kolem osy těla ve směru hodinových ručiček. Začínejte velmi zvolna s maximálně 6-ti otáčkami. Po čase sami zjistíte, zda můžete počet otáček zvýšit. Pro stimulaci energetických center je naprosto dostačující 12 otáček, maximálně 21 otáček. Otáčet se začínáme s výdechem a pokoušíme se sladit dech s rychlostí pohybu.


druhý cvik

cvik2Druhý cvik také stimuluje všech 7 energetických center, je však jednodušší. Lehneme si na podložku, paže natáhneme podél těla, dlaněmi dolů. Nohy máme volně položené na podložce tak, aby se kotníky a kolena dotýkala. Několikrát se zhluboka nadechneme a vydechneme. S výdechem zvedáme hlavu od podložky a bradu opíráme do klíční kosti. Zároveň zvedáme dolní končetiny od podložky. Pokud je to možné, snažíme se nekrčit kolena a nohy zvednout do svislé polohy. V konečné poloze se na chvíli zastavíme - snažte se nezadržovat dech. S dalším výdechem se pomalu a jemně vracíme do výchozí polohy.


třetí cvik

cvik3Klekneme si na podložku, pod kolena si případně můžeme podložit něco měkčího. Tělo držíme vzpřímené, prsty noho se opíráme o podložku, dlaněmi se opíráme o stehenní svaly pod zadečkem, palec směřuje vpřed. S výdechem sklápíme hlavu bradou ke klíční kosti, s nádechem hlavu mírně zakláníme. Záklon provedeme jak tolik, aby nám to bylo příjemné . Zároveň mírně zakláníme tělo a pomáháme si opíráním do dlaní. Počkejte si na výdech a opatrně, zvolna se vracejte do výchozí pozice. Pokud se chcete na cvik více koncentrovat, můžete si zavřít oči. Důležité je u tohoto cviku pomalé, hluboké dýchání. Důležité je uvědomit si, že s výdechem tlačíme kolínky do rukou, ne rukama do kolínek!


čtvrtý cvik

cvik4Sedněte si na podložku, dolní končetiny natažené před sebe, chodidla asi 30 cm od sebe. Paže volně podél těla, dlaně se opírají o podložku, prsty směřují ke kolenům. Tělo držíme zpříma. Dýcháme volně do břicha. Počkáme si na výdech a sklopíme hlavu bradou ke klíční kosti , s nádechem hlavu pomalu zakláníme, tak jak je nám to příjemné. Současně zvedáme zadeček vzhůru a vytvoříme tělem jakousi "lavici". Ideální je dosáhnout trupem vodorovné polohy. Dýchejte volně, nezadržujte dech. Počkejte si na výdech a pozvolna se vracejte do výchozí polohy, uvolněte se.pátý cvik

cvik5Výchozí polohou cviku je leh na břiše. Chodidla se opírají prsty o podložku. Zvolna se opřeme dlaněmi vedle prsou a s nádechem a tlakem do podložky zvedáme hruď. Ideální je dosáhnout pozice, kdy můžeme paže propnout v loktech. Hlava je v mírném záklonu. S výdechem sklápíme hlavu bradou ke klíční kosti a zároveň zvedáme zadeček vzhůru. Tělo tvoří obrácené písmeno "V ".Ideální je , když nohy mohou zůstat v kolenech propnuté. S výdechem se pozvolna vracíme do výchozí polohy. U cviku si pro větší procítění můžete zavřít oči.

Blokace

28. listopadu 2008 v 16:47 | endy (autor blogu) |  Čakry
Někdy mohou být některé, většina, vyjímečně všechny, čakry blokovány, což způsobuje, že životní energie nemůže volně proudit (u blokovaných čaker je jejich frekvence vibrací nízká a někdy až neznatelná).
Tyto blokace mohou být nejčastěji způsobeny strachem, zklamáním, napětím, šokem, negativními vlivy na člověka z okolí a podobně.
Tyto blokády lze uvolnit a čakry harmonizovat například tím, že čakry vystavíme vibracím energie takových frekvencí, na kterých harmonicky fungující čakra bez jakýchkoli blokád kmitá naprosto přirozeně (takovéto frekvence vibrací se nacházejí například u drahokamů, eterických olejů, čistých zářivých barev, tónů apod.).
Existuje mnoho způsobů, jak zjistit možnou blokaci jednotlivých čaker.
Nejjednodušší, spolehlivé a "snadno" proveditelné jsou asi tyto způsoby: kyvadlo, vycítění rukama a pozorování aury.
Pozorování aury však většinou není možné bez předchozího nácviku a tréninku a zatím ne každý dokáže auru vidět (i když tato dovednost je dána do vínku každému).
Podobné je to i s "osaháváním" čaker rukama, kdy můžeme cítit sílu proudící energie.
Nejvhodnější a nejjednodušší je tedy použití kyvadla. Harmonická čakra způsobuje velké kruhy, opisovány ve směru otáčivého pohybu čakry, nad narušenou čakrou kyvadélko opisuje kruhy malé nebo dokonce žádné.

Barvy pro jednotlivé čakry

28. listopadu 2008 v 16:43 | endy (autor blogu) |  Čakry
1. čakra Červená - LAM

2. čakra Oranžová - VAM

3. čakra Žlutá - RAM

4. čakra Zelená nebo růžová - YAM

5. čakra Světle modrá - HAM

6. čakra Indigo, tmavě modrá - ÓM

7. čakra Fialová, bílá - AUM

PLAKÁTY TOKIO HOTEL NA PRODEJ

26. listopadu 2008 v 16:39 | endy (autor blogu) |  to osstatní
AHOOOJ !!!
pro vsechny fandy skupiny tokio hotel mam žhavou zprávu jestli-že sbirate plakáty tokio hotel nestcí nic jineho než se mrknout na tento blog zde si mužete koupit po intërnetu nekteré z plakátů (časem tam pochopitelne přibidou) tak se mrknete: http://georglisting.blog.cz/

Zaklínadlo pro splnění přání

22. listopadu 2008 v 20:56 | endy (autor blogu) |  Zaklínadla
Svíčko moci, svíčko síly, nechť se má přání splní v tuto chvíli

Sílo tryskej z plamene . Dej mi počem touží srdce mé.

Má slova ať mocná jsou, vše co chci mi přinesou.


Říkám tedy Staniž se!


Zaklínadlo pro pozitivní energii

22. listopadu 2008 v 20:53 | endy (autor blogu) |  Zaklínadla
Následující text stačí vyslovit 3x kdykoliv po západu slunce.
Klaním se ti, půlnoci tichá, a vzývám sluhy tvoje, by na pomoc mi v dobrém přišli a vypudili zlo z tohoto města, které tu zapustilo kořeny, aby štěstí a lásce nepřálo. Proto musejí přijít síly dobra a duchové laskaví, aby toto místo bylo vyčištěno od sil zákeřných a podlých. Ve jménu hvězd nespočetných vás žádám, i ve jménu měsíce, co nad nespočetnými nocemi bdí, vypleňte zlo tu přebývající, a ochraňte místo toto před ním, aby sem vstoupit nemohlo v žádné podobě, protože síly dobra sem mohou pouze přijít. Taková je vůle moje.


Zaklínadlo lásky 2

22. listopadu 2008 v 20:51 Zaklínadla
Strážcům všech prvků, Bohyni a vesmíru nabízím svou vděčnost za lásku, která se v mém životě zrodila a vzkvétá. Tuto lásku ctím a vážím si jí a s radostí sleduji, jak roste. Vysílám tato slova s díky a požehnáním a říkám....staniž se."


Zaklínadlo na zlomení kouzla

22. listopadu 2008 v 20:46 | endy (autor blogu) |  Zaklínadla
Jestliže víte co,nebo koho chcete zastavit ve zlu vytvořte co nejvěrnější panenku znázornujcí tuto osobu.Můžete panenku udělat i z čistého bílého bavlněného plátna sešitého bílou nití.V každém případě vyplntě panenku listy bodláků a kousky jmelí pokud jsou vám dostupné.Hlavu bodláku v máčkněte do hlavy panenky.Panenku posypte velkým množstvím červeného pepře a řekni:

MILÍ BODLÁKU MŮJ PŘÍTELI ROZLOM TOTO KOUZLO NA PŮLI.JMELÍ A PEPŘI ČERVENÝ VRAŤTE KOUZLO NA MÍSTO URČENÍ.POCHVÁLENÝ BODLÁKU POŽEHNANÝ JSI,UČIŇ AŤ ZLÉ KOUZLO ZCELA VYMIZÍ.AMEN.


Zaklínadlo lásky

22. listopadu 2008 v 20:43 | endy (autor blogu) |  Zaklínadla
V pátek za dorůstajcího Měsíce dvě hodiny po západu Slunce zapalte růžovou svíci a vedle ní postavte vázu z růžovými růžemi.Do přírodní nádoby vložte sušenou levanduli a růžoví křemen.Nádobku uchopte a dívejte se do hořícího plamene svíčky.
Nahlas říkejte.

POZVEDÁM SVŮJ HLAS K BOHYNI VENUŠI A K MOCI SLUNCE.SVOJI LÁSKU CHCI PROJEVOVAT A DÁVAT.JSEM SCHOPEN/SCHOPNA LÁSKU PŘÍJMAT.SVOU VÍROU VE VYŠŠÍ DOBRO STVRZUJI TÍM,ŽE LÁSKU KTERÁ KE MĚ PŘICHÁZÍ NEODMÍTÁM A CTÍM.VYSÍLÁM TOTO SE SILOU VESMÍRU I SILOU SVÉ VLASTNÍ DŮSTOJNOSTI A ŘÍKÁM: STANIŽ SE


Proti zlým silám

22. listopadu 2008 v 20:41 | endy (autor blogu) |  Zaklínadla
POSTUP-3x za sebou vyslov po západu slunce vyslov

KLANÍM SETI PŮLNOCI TICHÁ A VZÝVÁM SLUHY TVOJE BI NA POMOC MI V DOBRÉM PŘIŠLI A VYPUDILI ZLO KTERÉ TU ZAPUSTILO KOŘENY ABY ŠTĚSTÍ A LÁSCE NEPŘÁLO.PROTO MUSEJÍ P PŘIJÍT SÍLY DOBRA A DUCHOVÉ LASKAVÍ ABY TOTO MÍSTO BYLO VYČIŠTĚNO OD SIL ZÁKEŘNÝCH A PODLÝCH. VE JMÉNU HVĚZD NESPOTEČNÝCH VÁS ŽÁDÁM VYPLENTE ZLO A OCHRANTE TOTO MÍSTO.tAKOVÁ JE VŮLE MOJE!Hlavní zásady při přípravje lektvaru !!

22. listopadu 2008 v 20:35 | endy (autor blogu) |  Lektvary
1.Zjistím které inkredience potřebuji.
2.V případě potřeby modifikuji.
3.Připravím si potřebné nástroje a nádoby.
4.Složky si vyrovnám na stůl popořadě, jak se budou přidávat. Odvážím správné množství a nakrájím na dílky.
5.Znovu zkontroluji, zda jsou inkredience a nádoby v pořádku a znovu si přečtu celý návod.
6.Zapálím oheň pod kotlem, či připravím jiné podmínky.
7.Mohu začít se samotnou přípravou lektvaru.Lektvar na astrální cesty !!!!

22. listopadu 2008 v 20:32 | endy (autor blogu) |  Lektvary
Budeš potřebovat:
1. pět kapek oleje ze santalového dřeva
2. dvě kapky Ylang - Ylang
3. dvě kapky jasmínového oleje
4. pět čajových lžiček olivového oleje

Vem pět čajových lžiček olivového oleje a vmíchej do něj ostatní oleje.
Neprotřepávat, míchá se pouze jemnými krouživými pohyby skleničky.
Olejem si potom potři břicho, zadní část krku a čelo.
Pak si už jen stačí lehnout a začít astrálně cestovat