Hypnoza část 2

24. srpna 2008 v 18:53 |  Hypnozy
Je možné zmínit hned na samém začátku této kapitoly, že hypnóza, pokusy o hypnotizování, snahy o uvádění do mediálních stavů, umělými cestami zvnějšku, jsou vždy škodlivými. Všechno obhajování, že jedná se na jedné straně o seriózní bádání či lékařské, vědecké snažení a zároveň na straně druhé, že je to jen neškodné hraní k pobavení, je zcela bezvýznamným ve srovnání s tím, jaké vážné škody jsou při těchto pokusech způsobeny lidskému mozku a především pak právě samotnému lidskému duchu!
Veškeré snahy o předávání nálepek serióznosti či snahy o zlehčování jsou jen vnějšími omluvami, které nikdy neobstojí, nahlédneme-li na existenci člověka v souvislostech, které přesahují rámec tohoto jednoho pozemského života. Škody duchovního druhu jsou jdoucí za hranice pozemského života a spojují také úzkými vlákny všechny, kdo se na těchto pokusech přímo podílí.
Nejprve si zde ale uveďme pro úplně základní vyjasnění, že hypnóza jako taková má tři stupně, v nichž se také nachází většina všech prováděných sezení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama