Srpen 2008

Bleach

9. srpna 2008 v 14:03 Anime

blood +

9. srpna 2008 v 13:49 Anime

proti duchům 3

8. srpna 2008 v 9:39 Zaklínadla
POSTUP-3x za sebou vyslov po západu slunce
KLANÍM SETI PŮLNOCI TICHÁ A VZÝVÁM SLUHY TVOJE BI NA POMOC MI V DOBRÉM PŘIŠLI A VYPUDILI ZLO KTERÉ TU ZAPUSTILO KOŘENY ABY ŠTĚSTÍ A LÁSCE NEPŘÁLO.PROTO MUSEJÍ PŘIJÍT SÍLY DOBRA A DUCHOVÉ LASKAVÍ ABY TOTO MÍSTO BYLO VYČIŠTĚNO OD SIL ZÁKEŘNÝCH A PODLÝCH. VE JMÉNU HVĚZD NESPOTEČNÝCH VÁS ŽÁDÁM VYPLENTE ZLO A OCHRANTE TOTO MÍSTO.tAKOVÁ JE VŮLE MOJE!

na lásku a počasí

8. srpna 2008 v 9:26 Zaklínadla
Zaklínadlo lásky
"Vyzývám vás nebeské síly, ať dojde má zpráva k svému cíly. Ať zjistí můj (jeho jméno) milý, že mě má rád, ať láskou ke mně nemůže spát". Ať se tak stane.
Zaklínadlo počasí
"Archilus, Pilantus, Djamo

3 zaklínadla

8. srpna 2008 v 9:17 Zaklínadla
Zaklínadlo štěstí
"Od této chvíle bolesti zmizí, smůla a trápení budou mi cizí. Těším se na štěstí, už nejsem v krizi"
PŘIČARUJ SI SEBEDŮVĚRU
"Vzývám vás síly vody a vzduchu, popřejte přání mému sluchu. Dej sílo ohně a země, ať můj sen splní se ve mně!"
VYROVNÁVACÍ SÍLA
"Vzývám sluneční a měsíční vílu, dopřej...(tvé/jiné jméno) novou sílu!"

proti duchům 1

8. srpna 2008 v 9:13 Zaklínadla
prach jsi a v prach jse obrat necht zlý duchu zhoříš !!!

Proti duchům 2

8. srpna 2008 v 9:12 Zaklínadla
Prchni vládni půsumb
prchni temná postavo
vládní bíla moci
vládni neůnavně
vládni kolem mého věnce
prchni vládni působ

Gravitattion

8. srpna 2008 v 9:02 Anime

Dragon ball

8. srpna 2008 v 8:52 Anime
Dostaneme se do děje a okamžitě se seznámíme s malým, vždy veselým chlapcem s opičím ocáskem. Ne, že by na planetě Zemi bylo to, že mají děti opičí ocásky normální, ale vzhledem k tomu, co se ve světě malého Son Goka odehrává, je to jedna z těch obyčejnějších neobvyklých věcí.
Tohle "lidské mládě" už bohužel žije úplně samo někde v lese. Ještě do nedávna se o něj staral nevlastní dědeček, Son Gohan, který se ovšem o Son Goka staral jako v vlastního, vychovával ho s láskou a péčí, ale také s pořádným kusem disciplíny a tréninku, aby udělal z malého Goka muže z oceli. Pak ale "odešel" a nikdy se nevrátil.
Díky tomu, že byl Goku odmalička jen se svým dědečkem, vyrůstal z něj člověk mravně naprosto čistý, čestný a neovlivněný špatnými lidskými vlastnostmi. Co sám Son Goku ještě nevěděl, bylo to, že on sám zabil svého dědečka, když se jedné noci proměnil v Oozaru - jelikož nebyl pozemského původu a bylo to dítě velmi zvláštní, člověk se pak ani nediví, že se za úplňku promění v obrovskou opičí obludu. Té Son Gohan čelit nedokázal a padl. Nechal po sobě nevědomému Son Gokovi jednu důležitou pozůstalost - lesklý, křišťálové kouli podobný předmět, v jehož centru se skvěly 4 temné hvězdy - byl to dragon ball.
Jednoho dne, kdy Son Gokovi bylo už dvanáct let, střetl se s náctiletou dívkou jménem Bulma, která pátrala po dragon ballech. Chtěla je shromáždit a požádat legendárního draka Shenlonga o splnění svého přání - perfektního přítele. Goku se k ní přidá, aby jí pomohl pátrat a také, aby se mu lépe trénovala bojová umění - chtěl se totiž stát nejsilnějším bojovníkem na světě. Po mnoha dobrodružstvích a jednom zmařeném Shenlongově přání se Goku rozhodl, že půjde trénovat k Muten-Roshimu (mistru Roshimu), starému moudrému "poustevníkovi," u nějž trénoval i dědeček Son Gohan. Po pár útrapách je dokonce schopen vytvořit masivní výboj energie, Kamehameha, který může vyslat proti protivníkovi. Také se ale setkává s dalším Roshiho studentem, Kuririnem, který se se Son Gokem zezačátku snaží soupeřit, ale později se stává jeho nejlepším kamarádem.
Netrvá dlouho a Son Goku téměř vyhraje 21. turnaj světových bojových umění (Tenkaichi Budokai), ale prohraje finální bitvu s mistrem Roshim (který byl v převlečení).
Po turnaji se Son Goku rozhodne vypátrat dragon ball, který mu po sobě jeho děděček původně zanechal. Po tom, co se ale po využití jednoho přání Shenlonga dragon bally rozletěly na všechny strany, do různých míst světa, bude to úkol vskutku nelehký. Navíc se mu přihodí několikanásobná nemilá strážka s příslušníky Red Ribbon Army, která hledá dragon bally také, ale za zcela jiným záměrem a to podrobit si celý svět. Popořádku se ale Goku vypořádá s většinou členů RRA.
O tři roky později se Goku účastní 22. turnaje a opět se probojuje až do finále, tam ale stejně jako v předchozím turnaji prohraje v posledním kole. Za nedlouho po turnaji se však objevuje nové nebezpečí - Piccolo (Piccolo Daimao). Po zavraždění Kuririna Piccolo likviduje silné bojovníky, jednoho podruhém a slibuje si, že tak dosáhne vlády nad všemi lidmi, nad celou Zemí a možná ještě víc. Po zdlouhavých a náročných soubojích se Gokovi podaří pomstít Kuririnovu a Roshiho smrt. Piccolo však myslel na budoucnost a v momentě, kdy byl poražen a zabit, objevuje se vejce, ze kterého se brzy vylíhne Piccolo Junior.
Po této náročné bitvě Son Goku zůstává u Kamiho (Kami-sama), boha, který dohlíží nad Zemí, a po celé další tři roky tvrdě trénuje. Poté, už jako mladý muž, vyrazí přímo na 23. turnaj světových bojových umění. Tam se setká s Piccolem Juniorem, který plánuje pomstít smrt svého předchůdce Piccola. Ve finálních kole Goku i Piccolo Jr. bojují jako dva lvi a oba jsou vážně poranění. Vyhrát ale může jen jeden. Který z nich se však stane šampiónem a vybojuje si titul "nejsilnějšího člověka pod sluncem"? Dočká se Piccolo své pomsty?