Ma kheru-slovo pravdy

30. července 2008 v 19:52 |  Črodějnictví
Ma Kheru - Slovo Pravdy bylo pojímáno jako nesmírně uznávaný stav bytí ve starém Egyptě. Slovo samotné je těžké přeložit.
Jeho Egyptský hieroglyf vypadá takto:
Čarodějové a čarodějnice, jenž své tradice odvozují už od raných egyptských mysterií i dnes začleňují myšlenku Ma Kheru, Maat, Světa Pravdy či Slova Pravdy do svého života. Jakmile někdo dospěje do stádia Ma Kheru, každé vyřčené slovo se stane doslova skutečností, pravdou. Tohoto stavu lze dosáhnout vyslovením pouze těchto slov, která jsou pravdivá. Velcí Bohové a Bohyně tohoto stavu dosahovali. I my o něj můžeme usilovat.
Tohoto stavu je možné dosáhnout tak, že si budeme dávat veliký pozor na to,
abychom říkali jen přesně to, co myslíme. V našem životě to znamená:

"Dávej si pozor na to, co říkáš!
Říkej jen to, co myslíš a mysli to, co říkáš!"

Jste odpovědní za to, co říkáte. Pozor především na negativní výroky, jako ,, mě raní mrtvice... já se zblázním... mně je zle... nemám ani korunu... " atd. To jsou negativa namířená proti sobě samému. Dále si dávejte pozor, abyste ve zlosti, napětí, strachu čí jiném duševním hnutí o někom jiném neprohlásili, že je k ničemu... blázen... pitomý... vůl (ty vole)... kachna... říká si o problémy... a tak podobně. Používání negativních výrazů - ať jsou namířeny proti sobě nebo vůči druhým - je v podstatě nižší forma kletby. Tímto se vytvářejí negativní příčiny a následky.
Podle zákona Příčin a Následků se mohou následky automaticky vracet k mluvčímu. I zde platí heslo: ,, Vše se Ti 3x vrátí, dobré i zlé."
Naučte se měnit svá vyjádření. Uvědomujte si co říkáte. Své negativní pocity můžete přetvářet tak, že je vyjádříte trochu jinak: ,, jsem blázen = zdá se mi, že to ode mně nebylo moudré... je škaredý = podle mě není pěkný, nelíbí se mi...." Další možnost je mluvit v minulém čase: ,, byl jsem znechucen... to byl problém...
Co v případě, že něco negativního prohlásíme? Pošleme na něj negativní kletbu ať si ji užije? :o))) V žádném případě. Je tu možnost to vyjmout ze zákona Příčin a Následků. ,, To vylučuji ze zákona nebo to nepustím do zákona, příp. tohle vyjímám ze zákona Příčin a Následků."
Je potřeba to říct bezprostředně po vyřčení negativního výroku. Je možnost to říkat i poté, když uslyšíte, že negativní výrok pronáší někdo jiný. Řekne třeba o Tobě, že jsi blázen (případně o třetí osobě) a Ty hned na to: ,,To vylučuji ze zákona." Tím se chráníte, abyste se nezbláznili.
Vzhledem k tomu, že když jsem řekl nahlas něco o vylučování ze zákona - druhý se v té chvíli na mě podíval jako na blázna - tak jsem se naučil to zkracovat na VZZ (Vylučuji Ze Zákona). Takhle bzučím celý den. :o)
Nezapomeňte, že všechna laskavá a vlídná slova vyjadřující lásku, podporu jsou požehnaná. Jsem dobrem, jenž vstupuje do zákona. Říkejte druhým, že vypadají báječně, že jim úsměv sluší. Sobě říkej, že se cítíš skvěle, že máš vždy všeho dostatek.
Pozitivní slova se k Tobě vrátí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama