Amulety

25. července 2008 v 11:23 |  Amulety
AMULETY :
Amulet můžeme být prakticky cokoli. Může to být třeba kamínek mušlička větvička plyšová hračka prstýnek nebo ozdobný předmět. Může to být i jiný předmět do kterého jste vložil/a své přání
Amulet je předmět do jehož je vložena určitá síla nebo sílu vyzařuje tím z čeho a jak byl vyroben. Pokud vloženou informaci příjme vaše druhé já, vytvoříte kolem sebe energii která vám pomůže zbavit se pocitu jež vás tíží. Budete kolem sebe nosit jakýsi ochranný obal tato kouzelná energie bude vytvořen jen tehdy budete li vyroben dobře a přijmete-li ho jako svoji součást. Čím je vaše víra v amulet větší tím je jeho moc silnější. Věřte že amulet má pamět a proto dokážou udržet informaci která jim byla předána. Vaše podvědomí to ví a příkaz příjme pak už pracuje za vás. Pracuje neúnavně i po dobu kdy váš mozek na talisman zapomněl to tak dlouho pokud ho máte u sebe.
Ostatně známe to všichni. Při důležitých jednáních či zkouškách mačkáme plyšovou hrčku nebo si navlékáme prstýnek po mamince pro štěstí.
Věříme že jen tak se nám podaří dovést svůj záměr do úspěšného konce. Víme že to funguje protože když zapomeneme svůj amulet doma máme smůlu.
Nošení ochranných předmětů má tisíciletou tradici. Lidé odnepaměti nosili talismany. Vplétali si je do vlasů nosili je v podobě prstenů náhrdelníků ale i náušnic. Je jasné že původní smysl šperků nebyl okrasný nýbrž ochranný. Jako amulet může působit i oblečení jestliže jsou na něm patřičné vzory či nápisy stejně jako jsou určité součásti oděvu jako jsou např. knoflíky třásně a nebo střapce.
Vzpomente i na indiány na to jak měli na oblečení třásně jejich kmitavý pohyb chránil před zlými silami.
Amulet nemusí vždy přinášet jen štěstí. Můžete dostat klidně nějaký amulet od své kolegyně a může vám klidně tvrdit že je pro štěstí ale také klidně mohla do amuletu dát negativní energii. Musíme si také dávat od koho může dárky vzít a od koho ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama