3)Ceste vzdušného čaroděje

25. června 2008 v 20:37 |  Živly
Cesta vzdušného čaroděje je cestou stálé duševí stimulace a projevu.vítr simbolizuje samomluvo života skrz něj se přenášejí myšlenky i zvuky.
Někteří lidé mohou vzdušného člověka považovat za excentrického a nespolehlivého. Jeho síla spočívá v inteligenci nikoli v selském rozumu.je to neobyčejný snílek a má hlanu v oblacích také často říká nesprávné věci v nesprávnou dobu.Umí lidi rozesmát i když jemu samotnému tečou nervy
Hlavní předostí tohoto mistra větrného živlu je jeho flexibilita: V mysli vzdušného čaroděje je vždy místo pro nějakou změnu Nikdy není přesvédčen že je vše hotovo,práce pro něj bude stale pokračovat.Stejně tak jak nemůžete chitit a spoutat vítr, nemůžete donutit vzdušneho čaroděje aby setrval u jednoho názoru.
Rozhodně není radno vzdušného čaroděje rozzlobit.Dokáže s vami mluvit bes servítků, zasekne se vám přímo do kosti.Jak mile vypukne pomine i jeho zlost a za pět minut už ani neví proč vybuchobval a proč se svami pohádal
Díky své proměnlivé povaze neděla problemi nechat odejít minulost.Dokáže tak překonat i ty nejtragičtější situace. Změní ho sice ale rychle se pohne ku předu.
Poměrně značný sklon má ke klaustrofobii nedokaže si představit byt v malém prostoru s malim množstvim vzduchu.Plaváni a potápěni jsou zřitka kdy jeho koníčkem.
Je to nepúřekonatelný mlsoun sa je velice rostržitý.pokud jste přáteli vzdušného čaroděje bede vas inspirovat a popohánět vás k vašimn snům a přáním. dokáže se odevzdat každému ale nedokáže odpustit zradu jakmile pomine důvěra už nikdy\ nebude patří mezi lidi co nedávají druhou šanci.
Vzdušný čaroděj nežije minulostí ale přítomností
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama